Birimlerimiz Our Units اقسامنا პროფილები
Kuzey Göz Hastalıkları Merkezi Northern Eye Diseases Center مركز الشمال لأمراض العيون კუზეი გოზ ჰასთალიქლარი მერქეზი
Katarakt Tedavisi
Bölgenin Tek A sınıfı Göz Merkezi Olan Kuzey Göz'de FDA Onaylı Göz İçi Mercekler Kullanılmaktadır.

Katarakt

İlaç veya  gözlükle tedavisi mümkün olmayan katarakt, doğuştan olabilmekle beraber sıklıkla yaşa bağlı olarak da ortaya çıkmaktadır. Oluşmuş bir kataraktın kişinin sosyal yaşantısını rahatsız edecek derecede hem uzak, hem de yakın görüşü azaltmaktadır.

Ameliyat, saydamlığını kaybetmiş olan göz merceğinin alınarak yerine yeni bir göz merceğinin yerleştirilmesi sistemine dayanmaktadır.

Katarakt ameliyatlarında kullanılan teknoloji ve göz içine konulan merceğin kalitesi, ameliyatın başarısını ve en önemlisi görme kalitesini belirler. Tüm hastaların sorgulaması gereken en önemli konu gözlerinin içine yerleştirilecek olan merceğin kalitesidir.


© Copyright 2019 - Kuzey Göz Hastanesi Tüm Hakları Saklıdır.
Web Design and Programming Trabzon Web Yazılım
HIZLI RANDEVU Quick Appointment موعد سريع სწრაფი ვიზიტი
Aşağıdaki formu doldurup bize gönderiniz. Fill in the form below and send it to us. ارجاء تعبئة النموذج التالي وارساله لنا შეავსეთ ქვემოთ მოცემული ბლანკი და გამოაგზავნეთ
 
Randevu talebinizi oluşturmak için sizinle iletişime geçeceğiz! We will contact you to create your appointment request! سوف نتواصل معك لاستكمال طلب الموعد الخاص بكم ვიზიტის დასაგეგმად ჩვენ დაგიკავშირდებით!