RANDEVU AL Make an
appointment
احجز موعد ვიზიტი ექიმთან
Birimlerimiz Our Units اقسامنا პროფილები
Kuzey Göz Hastalıkları Merkezi Northern Eye Diseases Center مركز الشمال لأمراض العيون კუზეი გოზ ჰასთალიქლარი მერქეზი
Göz Estetiği (Oküloplastik Cerrahi)
Göz Kapağı ve Göz Çevresi Estetiği (Oküloplasti) bölümünde göz çevresindeki kırışıklıkları gidermek için uygulanan botoks uygulamasından, sarkmış göz kapaklarının doğal görünümüne kavuşturulmasına, göz torbalarının alınmasından, protez göz ameliyatlarına kadar her türlü tedavi ve estetik cerrahi uygulamaları yapılmaktadır.

Göz Kapağı ve Göz Çevresi Estetiği
Göz estetiği operasyonları konunun uzmanı doktorlar tarafından ihtiyacı tespit edilmiş her yaştaki bireye uygulanabilir. Merkezimizde uyguladığımız estetik cerrahilerin amacı kişiye daha sağlıklı ve doğal bir görünüm vermek, kişiyi olduğu yaşta ama çok daha sağlıklı ve dinç bir görünüme kavuşturmaktır. Bu sebeple göz kapağı cerrahisinin göz kapağı anatomisine yakın ve kozmetik cerrahi ilkelerini bilen oküloplastik cerrahlar tarafından gerçekleştirilmesi önemlidir.

Merkezimizde göz kapakları rahatsızlıklarından kozmetik kapak cerrahisine, botokstan protez göz ameliyatlarına ve sorunların tedavileri oküloplasti alanında deneyimli cerrahlarımız tarafından uygulanmaktadır.

Oküloplasti Birimimizde Tedavi Edilen Göz ve Göz Çevresi Sorunları
Alt ve üst göz kapak düşüklüğü
Göz kapağı şekil bozuklukları
Göz çevresi kırışıklıkları için BOTOKS
Tiroide bağlı kapak bozuklukları
Yüz felcine bağlı kapak bozuklukları
Göz kapağı spazmları
Göz protezi
Gözyaşı kanal tıkanıklığı
Göz altı torbaları

Kuzey Göz Hastalıkları Merkezi ( Son Güncelleme 30/11/2023) Northern Eye Diseases Center ( Update Date 30/11/2023) مركز الشمال لأمراض العيون: ( 30/11/2023) კუზეი გოზ ჰასთალიქლარი მერქეზი ( 30/11/2023)
© Copyright 2019 - Kuzey Göz Hastanesi Tüm Hakları Saklıdır.
Web Design and Programming Trabzon Web Yazılım
HIZLI RANDEVU Quick Appointment موعد سريع სწრაფი ვიზიტი
Aşağıdaki formu doldurup bize gönderiniz. Fill in the form below and send it to us. ارجاء تعبئة النموذج التالي وارساله لنا შეავსეთ ქვემოთ მოცემული ბლანკი და გამოაგზავნეთ
 
Randevu talebinizi oluşturmak için sizinle iletişime geçeceğiz! We will contact you to create your appointment request! سوف نتواصل معك لاستكمال طلب الموعد الخاص بكم ვიზიტის დასაგეგმად ჩვენ დაგიკავშირდებით!